У гнізді стрижа чотири пташеняти. Під час вилуплення з яєць маса кожного становила 10г, а при переході до самостійного харчування приблизно 50г . яку масу і скільки комах зїли за цей час пташенята Середня маса комахи 0,01г

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Ваші малюки можуть з’явитися на світ як традиційно – з-під квочки, так і за допомогою інкубатора. У будь-якому випадку контролювати процес висиджування потрібно, але в інкубаторі це, природно, робиться ретельніше. Для впевненості в тому, що з ваших яєць точно вийде виводок, вони повинні бути 100% запліднені і якісні. Припустимо, що яйця ви заклали добрі, умови в інкубаторі дотримувалися правильні і як же зрозуміти, що пташеня скоро з’явиться на світ? Інкубаційний період курячого яйця