У гонках брали участь три автомобілі.Вони стартували в такому порядку:Я,Ф,К,тобто "Ягуар","Феррарі","Кадилак".На дистанції "Ягуар"бігнали 3 рази,"Феррарі"-5 разів,а "Кадилак"-8 разів.В якому порядку автомобілі прийшли на фініш?...

У гонках брали участь три автомобілі.Вони стартували в такому порядку:Я,Ф,К,тобто "Ягуар","Феррарі","Кадилак".На дистанції "Ягуар"бігнали 3 рази,"Феррарі"-5 разів,а "Кадилак"-8 разів.В якому порядку автомобілі прийшли на фініш?Відповідь обгрунтуйте. 1)Ф,К,Я 2)Я,К,Ф 3)К,Ф,Я 4)Я,Ф,К 5)Визначити неможна
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
4) Я. Ф. К це правильна вiдповідь