У готелі для проживання туристів є одномісні, двомісні та тримісні номери. Їх всього 124. Якщо всі номери в готелі заповненні, то одночасно в ньому проживає 255 туристів. Скільки всього в цьому тримісних номерів, якщо одномісни...

У готелі для проживання туристів є одномісні, двомісні та тримісні номери. Їх всього 124. Якщо всі номери в готелі заповненні, то одночасно в ньому проживає 255 туристів. Скільки всього в цьому тримісних номерів, якщо одномісних номерів дорівнює кількості двоміних номерів?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Применена система двух линейных уравнений