У ЯКОМУ РЯДКУ ВСІ СЛОВА СПІЛЬНОКОРЕНЕВІ? 1.ГРАЮ ГРАЄЩ ГРАЄМО 2.РАДИЙ РАДИТИ ПОРАД

У ЯКОМУ РЯДКУ ВСІ СЛОВА СПІЛЬНОКОРЕНЕВІ? 1.ГРАЮ ГРАЄЩ ГРАЄМО 2.РАДИЙ РАДИТИ ПОРАДА 3.БІЛИТИ БІЛЬ БІДЕТ 4.САДІВНИК САДЖАНЦІ ПЕРЕСАДИТИ 5.ВЕСЕЛИЙ ВЕСНЯНКА ВЕСЛО
Гость
Здається 1 та 4 але можливо я помиляюсь