У їдальні за місяць витратили 760 кг капусти і моркви разом. Моркви витратили 320 кг. Наступного місяця капусти витратили на 20 кг більше, ніж попереднього . Скільки кг капусти витратили за 2 місяці? Склади обернену задачу,щоб ...

У їдальні за місяць витратили 760 кг капусти і моркви разом. Моркви витратили 320 кг. Наступного місяця капусти витратили на 20 кг більше, ніж попереднього . Скільки кг капусти витратили за 2 місяці? Склади обернену задачу,щоб знайти число 20 кг
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Скільки кг капусти витратили за 2 місяці? 760-320=440(кг)-кілограмів капусти витратили за перший місяць 440+20=460(кг)-капусти витратили за другий місяць 440+460=900(кг)-кілограмів капусти витратили за 2 місяці Відповідь:900 кг капусти витратили за 2 місяці. Склади обернену задачу, щоб знайти число 20 760-320=440(кг)-кілограмів капусти витратили за перший місяць 460-440=20(кг)-на стільки більше кілограмів капусти витратили другого місяця,ніж першого. Відповідь:20 кілограмів.