У Києві найкоротший світловий день був 22 грудня: сонце зійшло о 7 год57 хв., а зайшло о 15 год57 хв. Найдовший день припав на 21 червня: схід сонця о 4 год46 хв, а захід---о 21 год 13 хв. На скільки найдовший день був довшим з...

У Києві найкоротший світловий день був 22 грудня: сонце зійшло о 7 год57 хв., а зайшло о 15 год57 хв. Найдовший день припав на 21 червня: схід сонця о 4 год46 хв, а захід---о 21 год 13 хв. На скільки найдовший день був довшим за найкоротший? Помогите пожалуйста:)
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
У Києві найкоротший світловий день був 22 грудня: сонце зійшло о 7 год57 хв., а зайшло о 15 год57 хв. Найдовший день припав на 21 червня: схід сонця о 4 год46 хв, а захід---о 21 год 13 хв. На скільки найдовший день був довшим за найкоротший?