У китоподібних вітсутні задні кінцівки. Але інколи народжуются дитинчата з недорозвиненими задніми кінцівками. Чим це можна пояснити?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Мутация на генном уровне, точно одна из таких причин
Гость
Предки китоподібних жили на суходолі І мали задні кінцівки. Змінивши середовище існування представники цієї групи тварин задні кінцівки втратили. Народження дитинчат з редукованими кінцівками можна пояснити як атавізм — появу в окремих представників виду рис, притаманних їхнім предкам (це явище трапляється і в інших груп організмів).