У коробці лежать блакитні і зелені кулі. скільки у коробці блакитних куль,якшо зелених 18, а ймовірність того шо обрана куя буде блакитною2\5

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
зелёных шаров =  18 синих шаров =  x вероятность вытащить синий шар = [latex] \frac{x}{18+x} = \frac{2}{5} [/latex]  . [latex](18+x)\cdot 2=5x\\\\36+2x=5x\\\\3x=36\\\\x=12[/latex]