У коробці лежать цукерки, з яких 21 цукерка у зелених обгортках, а решта - у червоних. Знайдіть к-сть цукерок у червоних обгортках, якщо ймовірність витягти навмання цукерку в червоній обгортці дорівнює 0,3.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
х- конфеты в красных обертках х+21- всего конфет 0,3=х/(21+х) 0,3(21+х)=х 6,3+0,3х=х 6,3=0,7х х=9 ответ: 9 конфет в красной обетке