У кожному з п'яти причепів лежить однакова кількість кавунів. Якщо з кожного причепа вийняти по зо кавунів, то у всіх причепах залишиться стільки кавунів, скільки їх було в трьох причепах. Скільки кавунів було в кожному причепі

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Нехай х кавунів лежить у кожному причепі, тоді:  5х кавунів - в п'яти причепах, 3х кавунів - в трьох причепах. 5х-30*5=3х 5х-150=3х 5х-3х=150 2х=150 х=150:2 х=75 (кавунів) - було в кожному причепі