У Красунчика є 4 квітки: одна з 6 пелюстками , одна з 7 пелюстками , одна з 8 пелюстками і одна з 11 пелюстками. Він відриває по одній пелюстці з трьох квіток. Кенгурятко робить це кілька разів , вибираючи будь-які три квітки к...

У Красунчика є 4 квітки: одна з 6 пелюстками , одна з 7 пелюстками , одна з 8 пелюстками і одна з 11 пелюстками. Він відриває по одній пелюстці з трьох квіток. Кенгурятко робить це кілька разів , вибираючи будь-які три квітки кожного разу. Він зупиниться, коли більше не зможе відірвати по одній пелюстці з трьох квіток. Яка найменша кількість пелюсток може залишитися на квітках? А:1 ,Б:2,В:3,Г:4,Д:5.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
10,якщо він буде відривати з квітки по 7,8 і 11 пелюсток..