У квітковий магазин завезли 100 гладіолусів.Пяту частину квітів становили білі гладіолуси, а решту- червоні. Скільки червоних гладіолусів звезли в магазин? (короткий запис і розвязання)

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1/5 - белые ? -  остальные красные  Всего 100 гладиолусов ---------------------------------- 1 способ. 1) 100 : 5 = 20 (шт.) - белые гладиолусы; 2) 100 - 20 = 80 (шт.) - красные гладиолусы. 2 способ. Все цветы примем за единицу (целое). 1) 1 - 1/5 = 5/5 - 1/5 = 4/5 - оставшаяся часть; 2) 4/5 * 100 = 100 : 5 * 4 = 80 (шт.) - красные гладиолусы. Вiдповiдь: 80 червоних гладiолусiв завезли в квiтковий магазин.