У магазині було продано 8 ящиків груш, ящиків слив у 2 рази більше, ніж груш, а ящиків яблук у 3 рази більше, ніж слив. Скільки ящиків яблук було продано?                                                                         ...

У магазині було продано 8 ящиків груш, ящиків слив у 2 рази більше, ніж груш, а ящиків яблук у 3 рази більше, ніж слив. Скільки ящиків яблук було продано?                                                                                                                                                                                                                           Допоможіть будьласка!!!
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1. 8*2=16 ящ. слив 2. 16*3=48 ящ.яблок