У магазині вітрину прямокутної форми по периметру прикрасили ліхтариками. Площа вітрини 28 м2, висота - 4 м. Скільки використали ліхтариків, якщо на кожному метрі їх було по 15 штук?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1) 28 : 4 = 7 (м) - ширина вітрини; 2) 2 * (4 + 7) = 22 (м) - периметр вітрини; 3) 22 * 15 = 330 (шт.) Відповідь: використали 330 ліхтариків