У пекарні для приготування ватрушок витратили 24 кг сиру.На це пішла одна третя всього сиру ,що був у пекарні.На приготування пасок витратили ще 36 кг сиру.Скільки кілограмів сиру залишилося в пекарні?
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1)24*3=72 кг творога было всего 2)24+36=60 кг творога всего израсходовали 3)72-60=12 кг творога осталось в пекарне