У переносному значені вжито всі виділені слова рядка А. ВІДКРИТИЙ характер, ГРАТИ на скрипці, ГЛИБОКА печаль Б. ЗАПАШНИЙ коровай, НІС людини, ТЕПЛИЙ погляд В.ХОЛОДНИЙ погляд, СПАДАЄ вечір, РОЖЕВІ мрій Г. ВИСОКА тополя, ТЕЛЕФО...

У переносному значені вжито всі виділені слова рядка А. ВІДКРИТИЙ характер, ГРАТИ на скрипці, ГЛИБОКА печаль Б. ЗАПАШНИЙ коровай, НІС людини, ТЕПЛИЙ погляд В.ХОЛОДНИЙ погляд, СПАДАЄ вечір, РОЖЕВІ мрій Г. ВИСОКА тополя, ТЕЛЕФОНУВАТИ другові, ГІРКА правда
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Холодний погляд,спадає вечір,років мрії