У першій пачці зошитів було у 4 раза більше, ніж у другій. Коли з першої пачки переклали до другої 27 зошитів,то стало порівну . Скільки зошитів було у дрцгій пачці? Кількість зошитів у другій пачці позначено через х

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
х  з. - было во II пачке 4х з. - было в первой 4х-27  з. - стало в первой х+27 з. - стало во второй 4х-27=х+27 4х-х=27+27 3х=54 х=54:3 х=18(з.)-было во второй 4*18=72(з.)-было в первой