У погожу літню днину він на варті біля тину, круглолиций та пригожий, I до сонця дуже схожий. Хвiст куценький, довгi вуха,Має в шафi два кожухи. Влiтку одягає сiрий, Ну а взимку - теплий бiлий. ПIДКРЕСЛИ ПРИКМЕТНИКИ.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
погожу, літню, круглолиций, пригожий, схожий, куценький, довгі, сірий, теплий, білий