У програмі № 1 виконати наступне: 1. Створити об'єкт-контейнер відповідно до варіанта завдання й заповнити його даними, тип яких визначається варіантом завдання. 2. Переглянути контейнер. 3. Змінити контейнер, видаливши з нього...
У програмі № 1 виконати наступне: 1. Створити об'єкт-контейнер відповідно до варіанта завдання й заповнити його даними, тип яких визначається варіантом завдання. 2. Переглянути контейнер. 3. Змінити контейнер, видаливши з нього одні елементи й замінивши іншими. 4. Переглянути контейнер, використовуючи для доступу до його елементів ітератори. 5. Створити другий контейнер цього ж класу й заповнити його даними того ж типу, що й перший контейнер. 6. Змінити перший контейнер, видаливши з нього n елементів після заданого й додавши потім у нього всі елементи із другого контейнера. 7. Переглянути перший і другий контейнери. эта должна быть по list, и значениями int.
Ответ(ы) на вопрос:
#include "stdafx.h"
#include
using namespace std; const int N = 15;
list