У прямокутній трапеції менша основа та менша бічна сторона = 8см, а більша бічна сторона - 10см. Знайти площу трапеції.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1)Опустимо висоту  СН з точки С на основу AD.Маємо: АВ=СH= 8 см, 2)Розглянемо трикутник HCD, оскільки він прямокутний, то за теоремою Піфагора, маємо, що HD= 6 3)Тоді AD= 8+6= 14 cм 4)Тепер можна знайти площу. (Площа трапеціі дорівнює добутку півсуми її основ ї висоти) Вроде так.......