У радіоаматора Костянтина було два сплави свинцю та олова. У першому сплаві відношення маси свинцю та маси олова дорівнювало 2:3,а у другому - 3:7. Але Костянтину потрібен був сплав, у якому відношення маси свинцю та маси олова...

У радіоаматора Костянтина було два сплави свинцю та олова. У першому сплаві відношення маси свинцю та маси олова дорівнювало 2:3,а у другому - 3:7. Але Костянтину потрібен був сплав, у якому відношення маси свинцю та маси олова дорівнює 5:11. Скільки грамів другогосплаву потрібно взяти радіоаматору, щоб після сплавляння із 40 г першого сплаву отримати потрібний сплав?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Файл додаю. Вiдповiдь: 280 г