У реченні Грибочки сушать білочки зрозуміло, що підметом є слово білочки. У якому реченні не можна однозначно визначити підмет? а) Кує залізо коваль б) Несе Галя воду в) Вовка ноги годують г) Автобус обігнав мотоцикл д) Співают...

У реченні Грибочки сушать білочки зрозуміло, що підметом є слово білочки. У якому реченні не можна однозначно визначити підмет? а) Кує залізо коваль б) Несе Галя воду в) Вовка ноги годують г) Автобус обігнав мотоцикл д) Співають пісні дівчата
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
вовка ноги годують , вариант в