У різних національних варіантах цієї відомої казки ці предмети бувають золотими, срібними, алмаз ними, шовковими, оксамитовими, кришталевими, соболевими. Про які речі йдеться? Капелюшки гномів Муз інстр бременських муз-в Подуш...

У різних національних варіантах цієї відомої казки ці предмети бувають золотими, срібними, алмаз ними, шовковими, оксамитовими, кришталевими, соболевими. Про які речі йдеться? Капелюшки гномів Муз інстр бременських муз-в Подушки пані Метелиці Черевики Попелюшки Чоботи кота в чоботях?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Подушки пані Мeтeлиці Напeвно...
Гость
черевики попелюшки .....