У саду росте 60 фруктових дерев і кожне четверте вражене попилицями.На кожне вражене дерево юннати повісили мішечок з личинками сонечок,причому у кожному мішечку -500 личинок.Скільки попилиць знищили личинки за тиждень,якщо за ...

У саду росте 60 фруктових дерев і кожне четверте вражене попилицями.На кожне вражене дерево юннати повісили мішечок з личинками сонечок,причому у кожному мішечку -500 личинок.Скільки попилиць знищили личинки за тиждень,якщо за добу одно личинка зїла 100 попилиць?Вважай,що мурахи,які охороняють попилиць не знищували личинок.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1)60/4=25(-вражених дерев 2)500*25=12500- личинок 3)100*7=700 - їла одна личинка 4)12500*700=8750000 - за тиждень. Как-то так