У сім'ї четверо братів.Тарас нижчий від Віктора на стільки ж сантиметрів, на скільки він вищий за Петра,а Остап нижчий від Петра на ту саму кількість сантиметрів. Зріст Тараса- 184 см, а середнії зріст усіх братів -178 см.Якого...

У сім'ї четверо братів.Тарас нижчий від Віктора на стільки ж сантиметрів, на скільки він вищий за Петра,а Остап нижчий від Петра на ту саму кількість сантиметрів. Зріст Тараса- 184 см, а середнії зріст усіх братів -178 см.Якого зросту Остап?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
160 сантиметрів зріст Остапа