У склянку входить c столових ложок води. У банці d склянок води. Скільки столових ложок води увійде в банку

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
так як, у склянку входить c столових ложок води, а у банку - d склянок води, тоді у банку увійде c*d столових ложок води.
Гость
Чтобы узнать сколько в d стаканов входит столовых ложок воды, нужно ложки умножить на банки, то есть c*d=cd