У скляну коробку розмірами 8см, 4 см, 12 см залили воду та герметично закрили. Коли основа коробки прямокутник із стотронами 8 см і 12 см, рівень води в коробці 2 см. Яким буде рівень води в коробці, якщо її основою буде прямок...

У скляну коробку розмірами 8см, 4 см, 12 см залили воду та герметично закрили. Коли основа коробки прямокутник із стотронами 8 см і 12 см, рівень води в коробці 2 см. Яким буде рівень води в коробці, якщо її основою буде прямокутник із сторонами 4 см і 8 см?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1)8*4*12=384см³ объем коробки  2)8*12*2=192 см³ объем воды                       3) 192:(8*4)=192:32=6 см  высота воды,если основание будет прямоугольник со сторонами 8 см и 4 см