У слові дзвін, усі приголосні дзвінкі, глухі, глухі та дзвінкі?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Поспостерігайте за вимовою! Вимовте при-/ V, голосні звуки, позначені поданими буквами та буквосполученнями. б   — п          з  — с    г   — х        дз — ц дь — ть       ж — ш    зь — сь    дж — ч Які з цих звуків вимовляються зовсім без голосу, тільки з шумом? А під час вимови яких чуємо і голос?   Пригадайте! Коли вимовляємо дзвінкі приголосні звуки, чуємо голос і шум, а коли вимовляємо г л у х і, то чуємо тільки шум. Розгляньте таблицю. Пригадайте вивчене про парні дзвінкі й глухі приголосні та про ті приголосні, що не мають пар.   Дзвінкі: в, л, л , м, н, н', й, р, р'   б д д' з з' ж дж дз дз' г ґ   Глухі: ф п т т с с ш ч   ц ц'  х  к   Прочитай виразно слова.   бити - пити  Димок - Тимко діти - тітка зима - синій зірка - сітка  жити - шити джерело - череда дзиґа - цибуля гуска - хустка ґуля - куля Скажи, які з виділених букв позначають дзвінкі, а які — глухі приголосні звуки? Прочитай текст. Це опис чи розповідь? Доведи. Ялиновий шишкар. Хто-хто, а зима добре знає ялинового шишкаря. Навколо сніг білий-білий, а ялиновий шишкар яскраво-червоний, немов стигла ягода. Всі птахи сховалися від негоди, а він з гілки на гілку перестрибує і дзвінко виспівує: «Цок-цок, кле-кле, чик-чик!» У шишкаря дзьоб міцний. Кінчики в протилежні боки загнуті. Зачепить він ними лусочку на шишці, відігне      її — і дістає язиком насінину.  В один рядок випиши за зразком з тексту кілька слів, у яких усі приголосні звуки дзвінкі, а в другий — у яких усі приголосні глухі.   Розбери за членами друге речення третього абзацу. Зверни уваг у! В українській мові дзвінких приголосних більше, ніж глухих. І в словах дзвінкі звуки трапляються частіше. Цим і пояснюється милозвучність, краса нашої мови. Прочитай. Спиши слова і підкресли букви, що позначають парні дзвінкі і глухі приголосні. дичка- тичка балка - палкадядько - тітказірка - сіткаґедзь - палець діжка —    дошка дзвін —    цвіт сиджу —    кричу ганок —    каток сніг —    сміх  Назви звуки і букви у виділених словах. Запам' ятай! В українській мові в кінці слів і складів дзвінкі приголосні треба вимовляти дзвінко. Назви предмети, зображені на малюнках, чітко вимовляючи дзвінкі приголосні.
Гость
ДА УСІ ПРИГОЛОСНІ ДЗВІНКІ ГЛУХІ, ГЛУХІ ТА ДЗВІНКІ