У суботу шестикласники вирушили в похід. Дівчаток було втроє більше, ніж хлопчиків. Коли 4 дівчинки і 4 хлопчики пішли до річки готувати обід, то дівчаток залишилося вчетверо більше, ніж хлопчиків. Скільки всього шестикласників...

У суботу шестикласники вирушили в похід. Дівчаток було втроє більше, ніж хлопчиків. Коли 4 дівчинки і 4 хлопчики пішли до річки готувати обід, то дівчаток залишилося вчетверо більше, ніж хлопчиків. Скільки всього шестикласників брали участь у поході?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
20 девочек и 4 мальчика