У супермаркеті кавун вагою 5кг коштує на4кг більше,ніж кавун вагою 3кг,Скільки коштує кавун вгою 5кг. Відповіді: А 6грн: Б 7грн: В8грн: Г 9грн: Д10грн
У супермаркеті кавун вагою 5кг коштує на4кг більше,ніж кавун вагою 3кг,Скільки коштує кавун вгою 5кг. Відповіді: А 6грн: Б 7грн: В8грн: Г 9грн: Д10грн
Ответ(ы) на вопрос:
1)5-3=2кг різниця між вагою кавунів 2)4:2=2 грн коштує 1 кг кавуна 3)5*2=10 грн коштує кавун вагою 5 кг ====================================
х - вартість 1 кг кавуна 5х-3х=4 2х=4 х=4/2 х=2 2 Х 5=10 грн коштує кавун 5 кг
Не нашли ответ?
Похожие вопросы