У супермаркиті кавун 5 кг коштує на 4 грн більше ніж кавун вагою 3 кг.Скільки коштує кавун вагою 5кг
У супермаркиті кавун 5 кг коштує на 4 грн більше ніж кавун вагою 3 кг.Скільки коштує кавун вагою 5кг
Ответ(ы) на вопрос:
1)5-3=2 кг різниця 2)4:2= 2 грн коштує 1 кг 3)5*2=10 грн коштує кавун вагою 5 кг =====================================
Не нашли ответ?
Похожие вопросы