У трьох ящиках лежать кульки : у першому ящику - дві білі, у другому- дві чорні,у третьому біла і чорна. На ящику наклеєно етикетки ББ, ЧЧ і БЧ так, що вміст кожного з них не відповідає етикетці. Як, вийнявши одну кульку, дізна...

У трьох ящиках лежать кульки : у першому ящику - дві білі, у другому- дві чорні,у третьому біла і чорна. На ящику наклеєно етикетки ББ, ЧЧ і БЧ так, що вміст кожного з них не відповідає етикетці. Як, вийнявши одну кульку, дізнатися, що в якому ящику лежить?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
 з ящика з позначкою ББ ми  виймемо білу кульку ,то значить що в цьому ящику знаходяться  біла та чорна кульки,значить у ящику з позначкою  ЧЧ знаходяться дві білі кульки (бо етикетки не повинні співпадати з вмістом ящика),а відповідно у ящику зпозначкою БЧ дві чорні кульки.