У ванну додали 5л окропу. Після встановлення теплової рівноваги температура води ?

У ванну додали 5л окропу. Після встановлення теплової рівноваги температура води ?? ванністала дорівнювати 35с . Знайти, початкову температуру води у ванні, якщо після додавання окропу загальна кількість води становила 95л P.S. Писати з умовою та формулами !!!
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Считаем, что 1 литр воды соответствует 1 кг.  Кипяток остыл на dT1=100-35=65 К. При этом он потерял энергию Q1=m1*C*dT1; Эта энергия потратилась на нагрев m2=90 кг воды. Q1=m2*C*dT2; отсюда найдём изменение температуры воды в ванне. dT2=Q1/(m2*C); dT2=(m1*dT1)/m2; dT2=(5*65)/90; dT2=3.61 К (округлённо) Значит начальная температура воды равна T0=T2-dT2=35-3.61=31.39 градуса Цельсия.