У великій і дружній сімейки у всіх чоловіки одне прізвище а різниця у віці між кож?

У великій і дружній сімейки у всіх чоловіки одне прізвище а різниця у віці між кож??им батьком сином становить 22 роки.Правнука звати Ігор Петрович.Його діда звати Митрофан Тимофійович.Як звали в дитинстві главу сімейки і скільки йому років,якщо Сергійку, Ігоря,виповнилось 3 роки.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Праправнук - Сергей - 3 года. Правнук - Игорь Петрович - 25 лет. Внук - Петр Митрофанович - 47 лет. Сын - Митрофан Тимофеевич - 69 лет. Отец, глава семейства - Тимофей - 91 год.