У великому великому бідоні втричі більше молока ніж у малому. Коли у великий бідон долили6 л молока , а в малий 7 , то у великому бідоні стало вдвічі більше молока, ніж у малому.Скільки молока було в кожному з бідонів ...
У великому великому бідоні втричі більше молока ніж у малому. Коли у великий бідон долили6 л молока , а в малий 7 , то у великому бідоні стало вдвічі більше молока, ніж у малому.Скільки молока було в кожному з бідонів спочатку ? розв'язання за допомогою рівняння
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
х- было молока в маленьком бидоне 3х- было молока в большом бидоне х+7- стало молока в маленьком 3х+6-стало молока в большом 3х+6=(х+7)*2 3х+6=2х+14 3х-2х=14-6 х=8- литров молока в маленьком было 8*3=24(л) - молока в большом было