У всіх поданих реченнях є пара таких слів, але в одному з цих пар дві. У якому? а) Молоде орля, та вище старого літає б)слова масні а пироги пісні в) добре говорить, але зле робить г) на чорній землі білий хліб робить д) правда...

У всіх поданих реченнях є пара таких слів, але в одному з цих пар дві. У якому? а) Молоде орля, та вище старого літає б)слова масні а пироги пісні в) добре говорить, але зле робить г) на чорній землі білий хліб робить д) правда та кривда-як вогонь та вода.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Ты тоже ришаеш соняшнык з укр.мовы?выбирай д) тогощо там дви пары слив правда-крывда ,вода-вогонь