У якому рядку у всіх словах не відбувається спрощення: А. Зап’яс(т)ний, очис(т)ний, захис(т)ний, буревіс(т)ник. Б. Виїз(д)ний, пес(т)ливий, тис(к)нуло, пропус(к)ний. В. Балас(т)ний, хвас(т)ливий, хворос(т)няк, пес(т)ли...

У якому рядку у всіх словах не відбувається спрощення: А. Зап’яс(т)ний, очис(т)ний, захис(т)ний, буревіс(т)ник. Б. Виїз(д)ний, пес(т)ливий, тис(к)нуло, пропус(к)ний. В. Балас(т)ний, хвас(т)ливий, хворос(т)няк, пес(т)ливий. Г. Випус(к)ний, пропус(к)ний, шіс(т)надцять, щас(т)ливий. Укажіть рядок, у якому всі слова записані правильно:       А. Чернігівська область, Західні країни, проспект Героїв Сталінграда, Ахіллесова               п’ята.       Б. Голосіївський парк, держави Сходу, парк Слави, Євангеліє.       В. Балканські країни, торт “Хрещатий яр ”, всесвітня федерація географів, ректор.       Г. Далекий Схід, Карпати, Материнські пісні, Великдень.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Перше завдання відповідь-А,друге-Г