У замкнутому контурі виникає ЕРС індукції, якщо... А...контур перебуває в постійно?

У замкнутому контурі виникає ЕРС індукції, якщо... А...контур перебуває в постійно??у магнітному полі. Б...контуром тече постійний електричний струм. В....контур перебуває в постійному електричному полі. Г....змінюється магнітний потік через площу контура.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
ЕРС  у замкнутому контурі виникає лише за умови зміни числа магнітних ліній, тобто повинен змінюватися магнітний потік через площу контура. Відповідь г