У завдані потрібно визначити пропущене й зайве в запропонованому ланцюжку термін і понять узагальнити й указати правове явище якому вони відповідають та пояснити його адміністративна відповідальність; ------------------------...

У завдані потрібно визначити пропущене й зайве в запропонованому ланцюжку термін і понять узагальнити й указати правове явище якому вони відповідають та пояснити його адміністративна відповідальність; -----------------------------------------------------------; цивільно-правова відповідальність;матеріальна відповідальність; трудова відповідальність;дисциплінарна відповідальність-це--------------------------------------------------------------------------------------------------------;
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
потрібно підкреслити слова які небаяиш!! С: