У завданні 9 потрібно визначити пропущене та зайве в запропонованому ланцюжку термінів і понять узагальнити й указати правове явище якому вони відповідають та пояснити його 6 варіант

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
зайве - матеріальна відповідальність, трудова відповідальність пропущене - кримінальна відповідальність це - види юридичної відповідальності юридична відповідальність - це застосування до особи , винної у вчиненні правопорушення, передбачених законом заходів примусу.