У зоопарку є кілька кенгуру,маса двох найлекших кенгуру становить 25%,від загальної маси всіх кенгуру.Маса трьох найващих кенгуру становить 60%від загальної маси всіх кенгуру.Питання скільки кенгуру у зоопарку? плис плис плис п...

У зоопарку є кілька кенгуру,маса двох найлекших кенгуру становить 25%,від загальної маси всіх кенгуру.Маса трьох найващих кенгуру становить 60%від загальної маси всіх кенгуру.Питання скільки кенгуру у зоопарку? плис плис плис плис)))))))))))))))))))))))))))))))))) умаляю допоможітьььььььььььььььььььььььььььььььь
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
я теж це шукаю але я гадаю 8