У зошиті Мудрагелика написано 1)У цьому зошиті рівно 1 неправильне твердження 2)"У цьому зошиті рівно 2 неправильне твердження"у зошиті Мудрагелика написано 3)У цьому зошиті рівно 3 неправильне твердженняу зошиті Мудрагелика на...

У зошиті Мудрагелика написано 1)У цьому зошиті рівно 1 неправильне твердження 2)"У цьому зошиті рівно 2 неправильне твердження"у зошиті Мудрагелика написано 3)У цьому зошиті рівно 3 неправильне твердженняу зошиті Мудрагелика написано 4)У цьому зошиті рівно 4 неправильне твердження Яке з цих тверджень правильне?? 1.2.3.4.усі??? Нужно сейчас!!!
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
четверте, бо так правильно