Уберите странное слово1) independent, informal, international, interview, Indian2) twelfth, first, sixth, tenth, month, eighth3) sociable, timetable, talkative, traditional, typical4) opening, enjojing, interesting, answering, ...

Уберите странное слово 1) independent, informal, international, interview, Indian 2) twelfth, first, sixth, tenth, month, eighth 3) sociable, timetable, talkative, traditional, typical 4) opening, enjojing, interesting, answering, describing
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Indian, month, timetable,interesting
Гость
1 Indian 2 month 3 timetable 4 interesting