Учень вирізав. 1 трикутник, 4 чотирикутники і 25 кругів. На скількибільше кругів ніж многокутників, вирізав учень?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1) 4+1=5(фігур) - всього трикутників і чотирикутників 2) 25-5=20(кругів) більше Відповідь:на 20 кругів більше
Гость
1)1+4=5 - многокутники 2)25-5=20 Відповідь: учень вирізав на 20кругів більше , ніж многокутників