Учні вирішили піднятися на гору Аюдаг.Визначне приблизну відносну висоту цієї гори,якщо біля її підніжжя барометр показує 740мм.рт.ст.,а на вершині 683 мм.рт.ст

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
████████████████████████████████████████ ███████████░─██████████████████████▒████ ███████████─░─███████████████████▓░──▓██ ██████████▓─░░─████████████████▒░─░─░▒██ ██████████░─░░─░█████████████░─░─░░░─░██ ██████████─░░░░░───░░▒▒▒▓██▒──▒─▒█▓░─░██ ██████████░─░░░░░░░░░░░░░░░─░▒░░██▒─░░██ ███████▓░─░░░░░░░░░░░░░░░░░─█░─░█░──░─██ █████▓░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░─▒▒░▓──░░─░██ ████───────░░░░░░░░░░░░░░░░░──░██▒▒─░███ ███───░██▓░─░░░░░░───────░░░░░──░█░─░███ ██▒─░─█░██▓─░░░░░─░▓██▓─░░░░░░░░──░─████ ██─░░─░▒██─░░░░░─██▒████─░░░░░░░░░░░▒▒██ █▒─░░──────░░░░░─▒▓░██▓░─░░░░░░░░░░░░░░█ █░───░█▓───░░░░░────────░░░░░░░░░░░░░░░█ ░──▒██████▓░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░█ ───▓███████░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░█ ─░░─░████▒─░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░█ ──▒█──█▒──░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░█ ░──█████▒░░░░░░░▒▒░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░█ ▒─░─░████████▓▒▒▒▒░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░█ █──░─░▒░──░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░█ █▓─░░─░▒▒▒▒▒▒░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░█ ██▒─░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░█ ███▓░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░█ ███─░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░█ ██░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░█ █░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░█ ████████████████████████████████████████ ████████████████████████████████████████ █████████────██────█────█───████████████ █████████─██──█─██─█─████─██████████████ █████████─██──█─██─█─█──█───████████████ █████████─██──█─██─█─██─█─██████████████ █████████────██────█────█───████████████ ████████████████████████████████████████ ████████████████████████████████████████