Учни всих класив початкових класив школи виготовили для благодийного ярмарку 468 поробок.кожний клас принис по 23 играшки та по 29 картинок .скильк...

Учни всих класив початкових класив школи виготовили для благодийного ярмарку 468 поробок.кожний клас принис по 23 играшки та по 29 картинок .скильк...Учни всих класив початкових класив школи виготовили для благодийного ярмарку 468 поробок.кожний клас принис по 23 играшки та по 29 картинок .скильки окремо играшок та картинок було виготовлено для ярмарку
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
23+29=52(коробки)-виготовив кожний клас; 468÷52=9(класів)-приймали участь; 23×9=207(іграшок)-виготовили; 29×9=261(картинку)-виготовили