Уитвори від поданих слів за допомогою суфіксів спільнокореневі слова. Гриб,сад,дуб. І позначити із двох слів; Будову слова.В першому (Корінь,Основу,нульове закінчення) В другому (Префікс, Корінь,Суфікс,Закінчення,Основу).

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
гриб,грибний,грибочок ( грибочок корінь гриб основа грибочок нульове закінчення к) сад,присадовий,садовий,садочок ( присадовий префікс при  корінь сад суфікс ов закінчення ий) дуб, дубочок,дубовий