Укажіть 3 відмінні та 3 спільні риси США й Великої Британії (географічні, економічні, політичні)..

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Відмінні: 1.Сша президенська республіка, а Вб конституційна монархія. 2. Вб острівна держава, а Сша материкова. 3. сша ділиться на окремі штати, а Вб на королівства. Спільні риси: 1. Англійська мова і там і там. 2. Члени ради безпеки ООН 3. Члени Нато