Укажіть, який вид опису використано в наведеному уривку з повісті М.Коцюбинського "Дорогою ціною", які художні засоби в ньому вжито.

Укажіть, який вид опису використано в наведеному уривку з повісті М.Коцюбинського "Дорогою ціною", які художні засоби в ньому вжито. Соломія нагнулась і зазирнула до кринички.Звідти глянуло на неї свіже, повне обличчя з карими очима, що так виразно біліло при картатому очіпку й пасмах чорного волосся, що під час сну повисмикувалось із-під очіпка Вопрос был изменен 25 Май 2015 в 13:14
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
епітет