Укажіть два цілих послідовних числа між якими знаходиться корінь 5 степеня з 48

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Укажіть два цілих послідовних числа між якими знаходиться корінь 5 степеня з 48 Укажите два целых последовательных числа между которыми находится [latex] \sqrt[5]{48} [/latex] Решение:                    [latex] \sqrt[5]{32}\ \textless \ \sqrt[5]{48}\ \textless \ \sqrt[5]{243}[/latex] [latex] \sqrt[5]{2^5}\ \textless \ \sqrt[5]{48}\ \textless \ \sqrt[5]{3^5} [/latex] [latex]2\ \textless \ \sqrt[5]{48}\ \textless \ 3 [/latex] Ответ: 2, 3